Jak wyglada praca farmaceuty

Jak wyglada praca farmaceuty

Jak wyglada praca farmaceuty

Przykład 1

Oryginalny tekst: To nadużywanie i nadużywanie zaowocowało dzisiejszym zbyt silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników.

Zmieniony tekst: To spowodowało nadmierne w dzisiejszej silnej reakcji przeciwko przysłówków i przymiotników, ignorując ich wartość i miejsce w języku angielskim.

Nowy tekst usunięty "nadmiernie" i dodał frazę zaczynając gerundivum, frazę używając gerund i rzeczowników. Po przeczytaniu tej frazy, możemy powiedzieć, że reakcja jest zbyt silny, a my wyjaśnić dlaczego: ponieważ reakcja ignoruje wartość i miejsce przysłówków i przymiotników w języku angielskim. Pytanie brzmi: co jest preferencje: przymiotnikiem lub dodatkowy tekst informacyjny?

Przykład 2

Oryginalny tekst: znaczą absolutnie nic do mnie

Zmieniony tekst: nic nie znaczą dla mnie,

Waham się, aby edytować słowa Marka Twaina. Gdyby był tu dzisiaj, mógłby zgodzić o usuwaniu "absolutnie". Albo może powiedzieć, że "absolutnie nic" brzmi lepiej. Po tym wszystkim, oboje oznaczają to samo.

Przykład 3

Oryginalny tekst: Wiele witryn pisania sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć "ly" i edytowanie go, chyba że jest to absolutnie konieczne.

Zmieniony tekst: Niektóre strony pisanie sugerujemy korzystanie z funkcji wyszukiwania, aby znaleźć "ly" i edycję "ly", chyba, że ??czynność jest konieczna lub poprawia pisanie.

W przykładzie 3, więcej tekstu został edytowany niż tylko przymiotnika. W celu http://www.elstyk.com/category/transformatory-transformatory-toroidalne uzyskania autentycznych przykładów użycia przymiotnika w tym artykule, że projekt nie został stworzony przed wybraniem przykłady. W ten sposób oryginalny tekst zawiera zbędnych słów, pustą go, a przymiotnik, z których wszystkie zostały wycięte. Nowy tekst, bez absolutnie, jest lepszy.

Podczas pisania i edytowania pisanie, edytowanie się przymiotników w miarę możliwości.
Artykuł napisany przez: protetyka trójmiasto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *