Jakie kierunki studiow sa strata czasu

Jakie kierunki studiow sa strata czasu

6. Wyszukiwarki

Sprawdzania pisowni nie są doskonałe. Podczas pisania tego, sprawdzania pisowni powiedział „proofreadings” literówkę. I był dodatni nie było, ale nadal sprawdzane. Nawet gdy jestem przekonany, nadal jestem zła czasem.

7. W przypadku wątpliwości

Z Internetu zaledwie kilku klawiszy z dala, odpowiedzi na większość naszych pytań są tak blisko.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Jeśli czegoś nie wiesz, badać je. Sprawdź, słowniki i inne odniesienia. Sprawdź wyszukiwarek, aby zobaczyć, co jest standardem użytkowania.

8. Przeczytaj

Literatura pomóc nam stać się lepszymi pisarze i złapać błędów. Skorzystaj z nich.

9. Reading

Każdy, kto chce być lepszym pisarzem, redaktorem lub korektora musi przeczytać. Czytanie daje nam nieprzytomną wiedzę językową, której potrzebujemy. Jak można przeczytać więcej książek na temat pisania, redakcja i korekta, jak piszesz, edycję i korektę, będzie również zaczynają wyglądać bardziej świadomie jak czytać w ogóle. Można zauważyć krótkie aktywne zdań Hemingwaya i znaki interpunkcyjne Faulknera swoich długich zdań opisowych. Im więcej czytasz, tym bardziej można zauważyć. Im więcej można zauważyć, tym lepiej będzie napisać, edycję i korektę.

10. Przerwy

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php]

Nie pracujemy w idealnym świecie; Czasami musimy działać, gdy jesteśmy zmęczeni. Rób przerwy; odświeżyć się. Czy strony; chodzić po pokoju; zrobić kolejną stronę. A zmęczony korektor korektor jest słaba.

Bycie dobrym pisarzem, redaktorem lub korektor wymaga czasu. Poprawa zapisu, edycja i korekta wymaga czasu też. Jeśli te dziesięć wskazówek, będziemy się uczyć i lepiej. Pisanie, edycja i korekta nie są tajemnicze umiejętności, które przychodzą do nas w sposób naturalny. Jeśli będziemy nad nimi pracować, będziemy lepiej. Życzymy najlepszy w rozwijaniu swoich umiejętności korekty i edycji.

Artykuł napisany przez: [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]