Jakie kierunki studiow sa strata czasu

Jakie kierunki studiow sa strata czasu

Jakie kierunki studiow sa strata czasu

6. Wyszukiwarki

Sprawdzania pisowni nie są doskonałe. Podczas pisania tego, sprawdzania pisowni powiedział "proofreadings" literówkę. I był dodatni nie było, ale nadal sprawdzane. Nawet gdy jestem przekonany, nadal jestem zła czasem.

7. W przypadku wątpliwości

Z Internetu zaledwie kilku klawiszy z dala, odpowiedzi na większość naszych pytań są tak blisko. Jeśli czegoś nie wiesz, badać je. Sprawdź, słowniki i inne odniesienia. Sprawdź wyszukiwarek, aby zobaczyć, co jest standardem użytkowania.

8. Przeczytaj

Literatura pomóc nam stać się lepszymi pisarze i złapać błędów. Skorzystaj z nich.

9. Reading

Każdy, kto chce być lepszym pisarzem, redaktorem lub korektora musi przeczytać. Czytanie daje nam nieprzytomną wiedzę językową, której potrzebujemy. Jak można przeczytać więcej książek na temat pisania, redakcja i korekta, jak piszesz, edycję i korektę, będzie również zaczynają wyglądać bardziej świadomie jak czytać w ogóle. Można zauważyć krótkie aktywne zdań Hemingwaya i znaki interpunkcyjne Faulknera swoich długich zdań opisowych. Im więcej czytasz, tym bardziej można zauważyć. Im więcej można zauważyć, tym lepiej będzie napisać, edycję i korektę.

10. Przerwy

Incidin Liquid Spray 5 dm3

Nie pracujemy w idealnym świecie; Czasami musimy działać, gdy jesteśmy zmęczeni. Rób przerwy; odświeżyć się. Czy strony; chodzić po pokoju; zrobić kolejną stronę. A zmęczony korektor korektor jest słaba.

Bycie dobrym pisarzem, redaktorem lub korektor wymaga czasu. Poprawa zapisu, edycja i korekta wymaga czasu też. Jeśli te dziesięć wskazówek, będziemy się uczyć i lepiej. Pisanie, edycja i korekta nie są tajemnicze umiejętności, które przychodzą do nas w sposób naturalny. Jeśli będziemy nad nimi pracować, będziemy lepiej. Życzymy najlepszy w rozwijaniu swoich umiejętności korekty i edycji.

Artykuł napisany przez: profesjonalna kwiaciarnia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *