Jakie kierunki studiow sa najbardziej przyszlosciowe

Jakie kierunki studiow sa najbardziej przyszlosciowe

Jakie kierunki studiow sa najbardziej przyszlosciowe

Tytuł tego artykułu powinien chwycić swoją uwagę z jednego z dwóch powodów: jesteś zainteresowany bycia korektora lub wystąpią język jest niewłaściwe. "Wanna" nie jest standardowy język angielski. Patrząc na ten tytuł, prawdopodobnie wszedł do jednego z dwóch wniosków: pisarz świadomie wykorzystał błąd chwycić swoją uwagę, czy pisarz nie sprawdzane bardzo dobrze.hologramy-els.com Na Aaron Language Services, widzimy błąd po błędzie od ludzi, którzy ubiegają się o pracę korekta. Nie oczekuję doskonałości, ale mamy dziesięć wskazówek, które pomogą korektorów zbliżyć się do produkcji dobrej pracy.

1. Staranne sprawdzanie

Wiadomość e-mail nie może być Twoja praca korekta. Jeśli szukasz pracy, choć korekta wszelkie literówki lub inne błędy będą wzbudzać wątpliwości co do jakości swojej pracy. Jeśli wiadomość e-mail jest robotami towarzyszącymi Korekta, błędy będą wzbudzać wątpliwości co do pliku.

2. Trzy razy

Dobre granice korekta na obsesyjne. Łapanie te ostatnie błędy wymaga dbałości o szczegóły. Korektę wszystko na co najmniej trzy razy. Potrzebowałem trzech czyta w końcu zauważyć, że napisałem "razy drzewo" wyżej zamiast wydawanie książek "trzy razy".

3. odstępach czasowych

Jeśli zachować czytania tego samego pisanie w kółko, łapanie błędów staje się coraz trudniejsze. Sugerujemy, aby rozłożyć swoje trzy proofreadings upływem czasu. Do prostego tekstu, to korekta nie musi być w różnych dniach. Na dłuższy i bardziej skomplikowany dokument Mimo że każdy odczyt powinien być na osobnej dzień.

4. Świeże i alarmowania

Pracujemy najlepiej gdy są świeże i czujność. Korekta jest skomplikowana, ponieważ czytamy sensu, a nie pod kątem błędów. Mieć pewność, że są świeże i alarmował zrobić swoją ostateczną korektę.

5. Twój sprawdzania pisowni

Jako podstawowe jak ta wskazówka jest wiele osób zdaje się zapominać.
Artykuł napisany przez:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *